2 Haziran 2017 Cuma

BITCH IS BACK

desem yalan olur. Kendime gelmeye çalışıyorum.

Uzun süredir devam eden deriiin mutsuzluk halim patolojik hale geldiği için çeşitli ilaçlara başladım. Fakir olduğum yetmiyormuş gibi bir de depresyon çıktı başıma. YAA BARİ YENİKÖY'DEKİ YALIMIN İSKELESİNDE D&G HIRKAMLA OTURARAK DEPRESYONA GİREYDİM NOLURDU SANKİ RABBİŞKOM. Doktora da bir sürü para verdik zaten özel hastaneye gittik diye. Yemin ediyorum ödemeyi nasıl yapacaksınız dediklerinde böbrek kabul ediyor musunuz diye sorasım geldi. Sorsa mıydım acaba ya belki kabul ederlerdi.

İlaçların sersemlik, salaklık, denyoluk, iki haneli iq'luk gibi yan etkileri var. En fenası ise iştah açması. Evet arkadaşlar, sanki ödülü 5yüz milyar milyor olan bir yeme yarışmasının en iddialı adayıymışçasına yemek yiyorum. Ve uyuyorum.

Bunun modayla naalakası var peki? Pek yok aslında. Kilo almaya başladığımdan (ki o da son 1 sene oluyor) beri kendime pek bir şey almadım. YOKSA FAKİRLİKLE İLGİSİ YOK YANİ ::(. Aldım almasına tabii ki ama hep aynı şeyleri aldım sanırım. Bir sürü bol şey. Şey diyorum çünkü giydiğim şeyler pantolon mu yoksa başka isimleri var mı inanın bilmiyorum. Kesin vardır ya. Neyse ben pantelon diyeyim.

Şüşko olduğumdan bu aldıklarım hayatımı kurtarıyor. Evet daha da şişman görünüyorum ama I don't give a fuck arkadaşlar. İlaçlıyım ve umrumdışı pek çok şey. Yalnız resimleri indirip orada burada LAN PATATESE BAK TİPTEN 20 YIL YEMESİ LAZIM diye paylaşmazsak sevinirim. Çünkü ilaç dozumun yükselmesini istemiyorum. Yani alay edilebilir bişey biliyorum aslında ben de kendimle alay ederdim kesin. Ediyorum da.

Bu pantelonu Manisa'dan almıştım 25 liraya. Fotoğrafta hiç belli değil sanki ama beyaz boyuna çizgili. Beli lastikli, düğmeli, fermuarlı ve kuşaklı! Yani bir kıyafetin bel kısmına ne konulabilirse koymuşlar sağolsunlar. Ama aşşırı rahat.


Bu pantelonu da LCW'den aldım. Ama neden aldım? Çünkü Kelime Oyunu yarışmasına katılacaktım. Giyecek bir şey beğenemedim bir türlü. Şüşkolaştığım için hiçbir şeyin içine giremiyorum doğru düzgün. Dedim bir şey alayım. GİDİP LCW'DEN ALDIM YA BÖYLE BİR FAKİRLİK OLABİLİR Mİ?

Bunun üzerine limon sarısı bol bir bluz giymiştim. Ulusal kanaldaki bir yayına LCW'den alınma pantelonla çıktım ya. Dünya fakirler birliği falan diye bir şey varsa başkanı ben olmalıyım. En azından onursal başkanlığı hakediyorum. Ama netice olarak aşırı rahat. BELİ LASTİKLİ. LASTİKLİ BEL <3 BEN

Bunu cumartesileri kurulan Beşiktaş pazarından almıştım. 25 lira. Beli lastikli ve biraz sıkı ama giydikçe açılır diye ümit ediyorum :( Çünkü bu ara kilo verme ihtimalim < Zombi istilası.
Kumaşı güzel bir pantelon. Rahat da. 

En mal pozu en sona sakladım. Bunu da Bakırköy çarşısından aldım. Aslında orası mı emin değilim çünkü arkadaşım götürdü beni oraya. O taraflar işte. Böyle İstiklal Caddesi gibi bir yer var o taraflarda. Oradan. 15 lira. Rengine aşık oldum. Kumaşı incecik, %100 pamuk. Ve çok rahat. Neden? Lastikli bel!


Gördüğünüz gibi bütün pantelonlarımı beyaz tişört ve aynı ayakkapla giydim. Çünkü neden olmasındı? Benim için yaz=beyaz tişört. Beyaz tişörtle uymayacak bir şey=yok. 

Umarım fotoğraflar gözünüzdan kan akıtmaz. Kocam ancak bu kadar çekebildi bendeki malzeme de belli yani yapacak bir şey yok. Evimin kış bahçesine, bahçenin yanındaki çirkin kuzu heykeline kadar gördünüz. Artık samimiyiz yani. 

Yarışmanın katıldığım bölümü: http://www.teve2.com.tr/programlar/guncel/kelime-oyunu/bolumler/16-bolum-29-05-2017 Bunun da hikayesini bi ara anlatırım.

3 yorum:

 1. Ne kadar sevindim bu yazıyı görünce:) özledik! Aynı ayakkaptan bende de var eğer mudo ise, ayrıca pantelonlar da yakışmış, beli dar olanın beli dar olduğu belli de ilk ikisi aşırı tatlış :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Ayakkabıyı Koton'dan almıştım. Toms'un aşırı moda olduğu seneydi, Koton da tabi aynısını yapmış.

   Sil
 2. ya kac senedir takip ediyorum seni.soyle bi bakayim yeni bir sey yazmis mi diye.yine aklima geldin yazmismisin :D daha sık sık yaz.optm kib bye

  YanıtlaSil