8 Ocak 2013 Salı

Yine olmadı

Canımı dişime takarak açtığım tarayıcımın adres satırına bin bir güçlükle Miu Miu yazdım. Google yaklaşık 0.20 saniye süren uzun uğraşlar sonucu bana fotoğraflar ve sayfalar buldu. Yine ben, yaklaşık 4 dakika süren yoğun araştırmalarımdan sonra sizinle paylaşmak için fotoğraf seçtim.
Off arkadaşlar, gerçekten moda bloggerı olmak çok zor bir işmiş :(
Şimdi böyle alaycı oldu ama, mesela geçen gün moda bloglarında hep görülen NE GİYDİM şeysi yapayım dedim kendimce, yapamadım. Vallahi yapamadım. İmkan yok, tesis yok. Fotoğraf çekemedim. Kimseye de diyemedim beni çek diye. Ne güzel de eğlence çıkardı. İşte bunlar hep kısmet.
En başa dönersek, evet bütün o zorlu süreçlerden geçtim. Dedim bildiğim bir marka olsun. 2013 baharında bizi neler bekliyor dedim (şaka lan şaka demedim tabi) Ama hakikaten azıcık güncele bakayım dedim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayayım dedim. Hay bakmaz olaydım.
İnsan Miu Miu denince azıcık bir zarafet bekliyor Prada'dan ötürü. Onu da çok bilmem ya, çantası mantası hoşuma gitmiş herhalde zamanında. Ben zarafet beklerken gördüklerim ŞUNLAR:

Zavallı bir ayağın ölmeden önceki son görüntüsü. Çocukları ekran başından uzaklaştırın.


Bununla Manisa'daki uzak akrabalardan birinin kızının kınasına gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz kıps ;) Gördüğünüz gibi yara yapma özelliği de dahil tam bir kına ayakkabısı <3


"Osman Kundura'dan aldım" deseniz yadırganmayacak bir model daha.

Resimlere fazla bakmayın da gece rüyanıza girmesin.
Bir sürü insan yorumlamış, satenle parlak renklerin ahenkle sevişmesi, estetik ve minimalizmin inanılmaz zotuşması, ince topukla ayağın eşsiz comoşkosu falan diye şu Mahmutpaşa'da daha güzelleri ve 7283 kat daha ucuzları satılan ayakkabıları. Övdükçe övmüş.
Etiket övmekten daha kolayı yok herhalde.
Miu Miu tasarımcılarını Gaziosmanpaşa'ya götürsek modanın başkenti ilan edecekler demek ki. MODA BU DEYİL YAŞAMAK BU DEYİL.


10 yorum:

 1. Senin yazı yazmanı iple çeker oldum ve beklediğime değdi, sabah sabah anırarak güldüm :))

  Özellikle en sondaki model tam da sünnet annelerinin ayağına yaraşır nitelikte olmuş, tasarımcıları kutluyorum, sünnet anneleri size minnettar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahahahaha sünnet düğünü ya evet! ben de yorumları iple çekiyorum vallahi. benden daha süper şeyler çıkıyor :)

   Sil
 2. 1.Resim

  http://images.gittigidiyor.com/6440/Katlanabilir-Su-Bidonu__64404079_0.jpg

  YanıtlaSil
 3. Hahahah okurken cok guldum :D İste bunlar hep sonradan gorme zenginle icin falan. Miu Miu deyince hmm sirin bisey olsa gerek diye dusunmustum ve hayal kirikligi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen ya. çirkinlikte sınır tanımamışlar. şunları alan giyen bi bilse ne giydiğini ahahah

   Sil
 4. blogunu meldoram'dan gördüm ve geldim. iki saattir gülüyorum :D

  bayıldım!

  ayrıca bu ayakkanbılar ne ya hiç olmamışş! ehe :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim! kendimi eğlendireyim, katılanları eğlendireyim diye açtım. valla oluyor da öyle :)

   ayakkabıların çirkinliği dillere destan gerçekten ya of

   Sil
 5. gülmekten kırılıyorum :D:D

  YanıtlaSil